Knygynas svetainė "Prie Katedros"

NEB37851 Raskite mus:
facebook-square-logo

NAUJOS KNYGOS

Apie mus
Knygynas-svetainė PRIE KATEDROS yra įsikūręs Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros papėdėje, naujai pastatyto pastoracinio centro pirmajame aukšte. Erdvus, šviesus ir jaukus knygynas-svetainė su lubose išrašytais ir į mus nebyliai prabylančiais Šventojo Rašto tekstais, kviečia užsukti kiekvieną. Nors knygynas duris atvėrė tik š.m. birželio 7 d., tačiau visiems šiauliečiams bei miesto svečiams siūlo platų įvairių prekių bei paslaugų asortimentą. Pažadame, kad užsukę pas mus atgaivinsite tiek kūną, tiek ir sielą.

Pas mus galite pasimėgauti kvapnia kava, arbata, ledais, pieno kokteiliais, paskanauti pyragaičiais, šokoladu, kitais saldumynais, užkąsti sumuštinių ar pasistiprinti pica. Ramioje knygyno aplinkoje galėsite paskaityti ir įsigyti Jums patikusių krikščioniškų knygų bei įvairių suvenyrų. Ramiame, uždarame ir jaukiame svetainės kiemelyje atitrūksite nuo miesto triukšmo, netrukdomi pabūsite su savo mintimis ar pabendrausite su draugais. Jūsų patogumui knygyno-svetainės patalpose veikia bevielis internetinis ryšys, todėl Jūs visada būsite įvykių sukūryje.

Knygyno-svetainės misija – katalikiškoje dvasioje skleisti ir puoselėti amžinąsias vertybes, leidžiančias giliau pažinti Dievo meilę, Jo artumą ir Jo bendrystę su mumis.

Tilžės g. 186, 76204 Šiauliai
Tel. (8 41) 521116
el. paštas knygynas.priekatedros@gmail.com

Knygyno-svetainės asortimentas
Knygynas-svetainė siūlo platų prekių asortimentą:
– Šventąjį Raštą, įvairius maldynus, giesmynus, katekizmus, enciklikas, kitus Katalikų Bažnyčios dokumentus;
– Šventojo Rašto skaitinius kasdienai „Žodis tarp mūsų“, „Magnificat“ suaugusiems ir vaikams bei kitus periodinius leidinius;
– filosofines, psichologines, istorines, populiariosios klasikos knygas;
– knygas apie šventųjų gyvenimus, krikščionybę bei Katalikų Bažnyčios istoriją;
– vaikiškas knygeles;
– knygas jaunimui, šeimai, jaunoms mamoms ir tėveliams;
– Betliejaus seserų bei kitų vienuolijų rankų darbo religinius meno dirbinius;
– įvairius suvenyrus religine tematika (šv. paveikslėliai, medalikėliai, ikonos, statulėlės, kryželiai, rožiniai, dekoratyvinės, krikšto žvakės, magnetukai, knygų skirtukai bei kiti suvenyrai);
– sakralinės muzikos CD, dokumentinių bei meninių filmų krikščioniška tematika.
Knygyno-svetainės pasididžiavimas
Penkių tomų knyga EVANGELIJA KASDIEN

_NEB3779_2

Ši knyga, anot Apaštalinio Nuncijaus Luigi Bonazzi, tai Šiaulių vyskupo J.E. Eugenijaus Bartulio dviejų pomėgių subrandintas vaisius: meilės fotografijai ir dar didesnės meilės Dievo Žodžiui.
Knygoje pateikiama Evangelija, skirta kiekvienai dienai, o greta Evangelijos teksto galima išvysti nuotrauką su vaizdais iš Šv. Žemės, kurie tarsi perkelia mus į tas vietoves, kuriose gimė, gyveno, mokė žmones bei mirė už mus Dievo Sūnus.
Šią knygą sudaro penki tomai A, B, C, E ir S. Trys tomai A, B, C skirti šių liturginių metų šventadienių, S tomas skirtas advento, kalėdų, gavėnios, velykų laikotarpių, o E tomas, skirtas eilinio laikotarpio Evangelijos skaitiniams. Konkrečiai dienai skirtas skaitinys nurodytas kalendoriuje, kuris yra pridedamas prie knygos ir rengiamas kiekvieniems liturginiams metams. Šis kalendorinis lapelis padeda lengviau orientuotis, kokį Evangelijos skaitinį atsiversti ir skaityti konkrečią dieną.
Atkreipiame dėmesį, kad kalendoriuką, skirtą 2013–2014 m., t.y. A liturginiams metams, spalio pabaigoje rasite mūsų internetinėje svetainėje arba galėsite įsigyti užėję į mūsų knygyną.

EVANGELIJA KASDIEN rinkinį taip pat galima įsigyti:
Vilniuje – Katalikų pasaulio knygyne (Pranciškonų g. 3/6 bei Šventaragio g. 4)
Kaune – Šv. Kazimiero knygyne (Vilniaus g. 3)
Telšiuose – Katechetikos centro knygynėlyje (Kalno g. 4)
Panevėžyje – Katechetikos centro knygynėlyje (Marijonų g. 24)

MŪSŲ FIRMINIAI SALDUMYNAI
ŠOKOLADAI
Svetainė siūlo firminių šokoladų bei vaflinį skanėstą su lazdynų riešutų pertepimu, kurių neįsigysite niekur kitur, kaip tik užsukę į mūsų svetainę. Šie šokoladukai gali būti nuostabi dovana Jūsų draugui linkint ramybės, kai aplinkui sumaištis, kai visi lekia, skuba; linkint vilties, kai sudėtinga rasti teisingą sprendimą be galo sunkioje situacijoje; linkint šviesos, kai apgaubia rudenėjančios sutemos, kai už lango lyja, o į kambario duris niekas nepabeldžia. O vaflinis skanėstas ne tik pasotins jus, bet ir pakvies aplankyti žymiausias Šiaulių vyskupijos šventoves.

Pieniškas 100 gr. šokoladas Ramybės angelas
_NEB3826
Juodasis 100 gr. šokoladas Vilties angelas
_NEB3827

Tilžės g. 186, 76204 Šiauliai
Tel. (8 41) 521116
el. paštas knygynas.priekatedros@gmail.com

Knygyno-svetainės darbo laikas

I – V 10–18 val.
VI -
VII 10-14 val.
Parama
Knygynas-svetainė PRIE KATEDROS yra viešosios įstaigos Šiaulių vyskupijos ekonomo tarnybos, kuri yra pelno nesiekianti įstaiga, vykdanti socialinę, kultūrinę bei švietėjišką veiklą, padalinys ir turi paramos gavėjo statusą. Visi, kurie norite ir turite galimybę prisidėti prie šio katalikiško knygyno išlaikymo, prašome 2 proc. nuo sumokėto gyventojo pajamų mokesčio skirti mūsų įstaigai:

Viešoji įstaiga ŠIAULIŲ VYSKUPIJOS EKONOMO TARNYBA
Reg. adresu Žvejų skg. 2, Šiauliai
Įm. kodas 145425117
A.s. LT69 7180 0000 0170 0326
AB Šiaulių bankas, banko kodas 71800

Visiems nuoširdžiai dėkojame už apsilankymą ir paramą.